TRE® ochutnávka

Ochutnávka metódy TRE®  je zameraná na  zoznámenie sa s Metódou TRE®. Okrem toho majú účastníci možnosť osobne sa zoznámiť s lektorkou, ktorá vedie kurzy a workshopy na Slovensku. Je to výborná príležitosť, ako si metódu „nacítiť“ a prípadne si ujasniť vyskytujúce sa nezrovnalosti.

Ochutnávka je čiastočne rozdelená na 2 časti:

  1. časť je teoretická – odborná. Je zameraná na problematiku fyziologických biochemických procesov a mechanizmov súvisiacich so stresovou reakciou. Okrem toho lektorka poukáže na to ako chvenie vyvolané pri praktizovaní metódy TRE® zapadá do celej tejto problematiky a aký to má efekt na fyziologické funkcie organizmu.  

  2. časť je praktická – Lektorka prevedie klienta vybranými cvičeniami aktivujúcimi neurogénne chvenie. Je nutné podotknúť, že reakcia každého účastníka na cvičenia je veľmi individuálna. Niekto môže začať pociťovať chvenie už v priebehu prvých cvičení, niekto potrebuje na aktiváciu dlhšiu dobu. Na základe výsledku Vám lektorka môže odporučiť, ktorá forma výuky tejto metódy by bola pre Vás do budúcna najvhodnejšia.

Samozrejme je však dôležité podotknúť, že sa jedná o polhodinové stretnutie, ktoré naozaj slúži len ako ochutnávka. Na kvalitné zvládnutie a praktizovanie neurogénneho chvenia je nutná účasť na individuálnych lekciách, alebo workshopoch/kurzoch.

Ochutnávka terapie

30 minút

Cena: 20 eur s DPH