Ponuka

V súčasnej dobe vám ponúkame viacero možností, ako sa môžete s metódou TRE® zoznámiť a osvojiť si ju. Každá z foriem má svoje výhody aj nevýhody a záleží na klientovi, pre ktorú formu sa rozhodne a čo mu viac vyhovuje. Všetky workshopy, kurzy a semináre sú limitované počtom účastníkov na 6-8 osôb, prípadne podľa aktuálne platných vládnych obmedzení.

Na všetky kurzy, workshopy, či individuálne lekcie sa treba prihlásiť telefonicky na čísle 0911443699, alebo emailom evatoth@heltens.sk

Individuálne konzultácie metódy TRE®

0P9A9848

Individuálne konzultácie

Individuálne hodiny prebiehajú prevažne v Bratislave, počet a obsah hodín sa prispôsobuje klientovi a jeho očakávaniam. Vhodné pre klientov s cielenými požiadavkami.

Cena - od 45 eur

Skupinové lekcie metódy TRE®

Nové termíny  workshopov /kurzov

binary comment

Intenzívne TRE® workshopy

Workshopy sa konajú pravidelne v rámci celého Slovenska a štandardne zahŕňajú poldenné teoreticko-praktické stretnutia + online konzultácie. Na výber je viacero teoreticko/praktických úrovní výcviku.

Cena - 100 eur

binary comment

Kurzy TRE®

Kurzy sa konajú v Bratislave a zahŕňajú 5 na seba nadväzujúcich stretnutí v určených intervaloch, kde sa každé stretnutie zameriame na inú oblasť práce s neurogénnym chvením.

Cena - 120 eur

Okrem toho v ponuke:

webinar

Webináre TRE®

Webinár slúži na teoretické zoznámenie sa s metódou TRE® a lektorkou. Máte otázky, alebo váhate, či by bola pre vás táto metóda vhodná? Pripojte sa na webinár a získajte prehľad, o čom je TRE®.

Cena - individuálne

binary comment

Otvorené skupinové hodiny

Otvorené skupinové hodiny sú pre klientov, ktorí si chcú vyskúšať neurogénne chvenie v skupine, prípadne ho ovládajú a majú záujem sa stretávať na skupinových hodinách zameraných vždy na inú tému.

Cena - 15-25 eur

TRE besedy

Besedy TRE®

Stretnutia sa v príjemnom prostredí čajovne, kaviarne, prípadne vzdelávacieho centra. Diskutujeme o zaujímavých témach a skúsenostiach k problematike neurogénneho chvenia.

Cena - individuálne

tre skoly firny small 2

TRE® v organizáciách

Metóda TRE má svoj veľký význam aj vo firmách, školách, či iných organizáciách. Obsah, či zameranie stretnutí sa prispôsobuje individuálne podľa požiadaviek a požadovaného cieľa.

Cena - individuálne

Máte záujem o metódu TRE®? Neviete sa rozhodnúť, aká forma stretnutí je pre vás vhodná? Môžete ma kontaktovať telefonicky na čísle 0911 443 699, prípadne mi zanechajte ODKAZ. Budem vás kontaktovať.