Ponuka

V súčasnej dobe vám ponúkame viacero možností, ako sa môžete s metódou TRE® zoznámiť a osvojiť si ju. Každá z foriem má svoje výhody aj nevýhody a záleží na klientovi, pre ktorú formu sa rozhodne a čo mu viac vyhovuje. Všetky workshopy, kurzy a semináre sú limitované počtom účastníkov na 6-8 osôb, prípadne podľa aktuálne platných vládnych obmedzení.

Na všetky kurzy, workshopy, či individuálne lekcie sa treba prihlásiť telefonicky na čísle 0911443699, alebo emailom evatoth@heltens.sk

Individuálne konzultácie metódy TRE®

0P9A9848

Individuálne konzultácie

Individuálne hodiny prebiehajú prevažne v Bratislave, Senci, prípadne aj online. počet a obsah hodín sa prispôsobuje klientovi a jeho očakávaniam. Vhodné pre klientov s cielenými požiadavkami.

Skupinové lekcie metódy TRE®

binary comment

Jednodňové TRE® workshopy

Workshopy sa konajú pravidelne v rámci celého Slovenska a štandardne zahŕňajú celodenné teoreticko-praktické stretnutia. Na výber je viacero teoreticko/praktických úrovní výcviku.

binary comment

Viacdňové kurzy TRE®

Kurzy sa konajú v Bratislave, Senci a zahŕňajú 5 na seba nadväzujúcich stretnutí v dvojtýždenných intervaloch, kde sa každé stretnutie zameriame na inú oblasť práce s neurogénnym chvením.

binary comment

Skupinové ochutnávky TRE®

Skupinové ochutnávky sú vhodné pre klientov, ktorí si chcú vyskúšať neurogénne chvenie v bezpečnom prostredí za prítomnosti školenéno facilitátora, majú zvedavé otázky, prípadne zvažujú, či je pre nich táto metóda vhodná.

Máte záujem o metódu TRE®? Neviete sa rozhodnúť, aká forma stretnutí je pre vás vhodná? Môžete ma kontaktovať telefonicky na čísle 0911 443 699, prípadne mi zanechajte ODKAZ. Budem vás kontaktovať.