Novinky

V prípade záujmu o skupinové workshopy/webináre/kurzy, kliknite prosím na doleuvedený odkaz. Nájdete tam všetky aktuálne termíny a informácie. 

Aktuálne informácie:

webinare

Webináre TRE®

1.2.2022 - Rozbiehame webináre na rôzne témy súvisiace s neurogénnym chvením. Účasť je dobrovoľná, plus na vás čakajú rôzne akcie a zľavy. Tak neváhajte, témy sú veľmi zaujímavé.

TRE na skolach

TRE® na školách

15.02.2022 - Konečne sa to podarilo. V spolupráci s riaditeľmi vybraných základných škôl prinášame TRE metódu pre učiteľov, a rodičov žiakov. Ak by ste chceli, aby sa aj vo Vašej škole konali semináre, ozvite sa.

vitalita TRE

Časopis Vitalita - článok o chvení

1.10.2021 - V tlačenej verzii časopisu Vitalita sa dočítate o metóde TRE® a neurogénnom chvení. K informáciám sa tak dostanú aj zvedavci, ktorí nežijú v online svete a uprednostňujú papierovú klasiku. 

poscast fitshaker official

Fitshaker - audio podcast

21.08.2021 - V spolupráci s Fitshaker prinášame audio podcast o metóde TRE. Spovedala ma milá osôbka Andrejka Peniaková, dobre sme sa porozprávali aj zasmiali. Nuž tak to chodí, keď sa stretnú baby a je o čom hovoriť.

medante TRE

Klinika Medante - spolupráca

20.01.2021 - Nastavili sme spoluprácu k Klinikou Medante, veľmi sa tomu teším a verím, že sa tak TRE® a jej fantastické benefity dostanú ešte bližšie ku klientom, ktorým vie táto transformačná metóda efektívne pomôcť.

TRE clanok Zdravie

Zdravie.sk - článok o TRE

10.12.2020 - V decembri sa mi podaril dokončiť edukatívny článok o metóde TRE®, ktorý je natrvalo uverejnený na stránkach internetového časopisu ZDRAVIE.

0P9A9902

Rozširujeme služby - ochutnávka TRE®

01.01.2021 - Od januára pridávam k zabehaným workshopom aj ochutnávky TRE metódy. Kto nevie, či je preňho táto metóda vhodná, prípadne má špecifický problém, ktorý nechce zdieľať na skupinovkách, navštívte ma.

Dusan Plichta clanok

Powerlogy - Podcast

3.12.2020 - Začiatkom decembra som sa stretla s Dušanom Plichtom pri natáčaní podcastu na tému TRE®. Som rada, že mi Dušan ponúkol takúto príležitosť ,svedčí to o jeho skutočnej ochote podporovať nové inovatívne metódy seba-rozvoja na Slovensku.