Novinky

Spolupráca s klinikou zdravia MEDANTE

20.01.2021 – Od februára 2021 sú terapeutické individuálne hodiny dostupné už aj na klinike zdravia MEDANTE v Bratislave. Spolupráci sa veľmi teším a verím, že sa tak metóda TRE® a jej fantastické benefity dostanú ešte bližšie ku klientom, ktorým vie táto transformačná metóda efektívne pomôcť.

Odkaz na detaily

medante spolupraca

Vypísané nové termíny kurzov a workshopov 

15.12.2020 – V januári opäť začíname. Dostupné sú nové termíny kurzov a workshopov v Bratislave. Vybrať si môžete doobedné aj poobedné termíny. Postupne doplním termíny pre Nitru a Trnavu. Počet ľudí v skupinke je limitovaný na šesť, prípadne sa bude upravovať podľa aktuálnych opatrení. V prípade, že by museli byť kurzy zrušené, cena kurzu bude vám bude vrátená, prípadne si budete môcť vybrať iný termín.

Odkaz na detaily

binary comment

Článok o metóde TRE® na stránkach www.zdravie.sk

10.12.2020 – V decembri sa mi podaril dokončiť edukatívny článok o metóde TRE®, ktorý je natrvalo uverejnený na stránkach internetového časopisu ZDRAVIE. V článku sa podrobnejšie venujem problematike stresovej reakcie a akú úlohu pri tom zohráva neurogénne chvenie aktivované pri metóde TRE®. 

Odkaz na článok

TRE clanok Zdravie

Natáčanie podcastu na tému Metóda TRE®

3.12.2020 – Začiatkom decembra som sa stretla s Dušanom Plichtom pri natáčaní podcastu na tému TRE®. Podcast by mal byť dostupný v priebehu niekoľkých týždňov na stránkach Powerlogy podcastov.

Natáčanie bola pre mňa fantastická skúsenosť, som strašne rada, že mi Dušan ponúkol takúto príležitosť a rozhodol sa ma podporiť. Svedčí to o jeho skutočnej ochote podporovať podporovať nové inovatívne metódy seba-rozvoja na Slovensku.  Viac o Dušanovi, jeho projektoch sa dozviete na stránkach www.powerlogy.sk

Ak by vás zaujímalo, ako som psychicky zvládla prípravu na svoj prvý podcast, pocity zo samotného natáčania, ako som zapojila metódu TRE®, aby mi pomohla zredukovať prebytočné napätie, to všetko som spísala v článku uverejnenom na mojom blogu.

Dusan Plichta clanok